Wygraj książkę „Promyk”

poniedziałek 27 marca 2023
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
Powieść porusza ważną kwestię świadomej adopcji psów ze schroniska. Idealna lektura dla wszystkich dzieci marzących o swoim zwierzaku, przedstawiająca jak duża to odpowiedzialność - posiadanie pupila. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

„Promyk” to obyczajowa powieść, która ukazała się w wydawnictwie BIS. Tata głównej bohaterki postanawia przygarnąć psa ze schroniska. Czytelnicy towarzyszą im w całym procesie adopcji. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania w naszym konkursie mamy dwa egzemplarze książki „Promyk”. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię główna bohaterka książki pt. „Promyk”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 27 marca do godz. 10 w piątek 7 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Promyk”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Główna bohaterka książki pt. „Promyk” ma na imię Agata.

Kategoria: Konkursy