Wygraj bilety na film „Bezmiar”

środa 5 kwietnia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kino Światowid wychodzi na przeciw rodzicom niemowląt. Na film możecie wybrać się razem z dzieckiem w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina”. Najbliższy seans będzie połączony z ciekawymi warsztatami. Mamy dla Was bilety.

6 kwietnia w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7) będzie można zobaczyć „Bezmiar”. Seans poprzedzą warsztaty z elementami masażu dla dzieci i rodziców. Podczas projekcji Kino Światowid stworzy przyjazną przestrzeń - do dyspozycji jest przewijak, a na sali kinowej przyciszany jest dźwięk i stonowane światło. Więcej informacji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójną wejściówkę na film „Bezmiar” w ramach cyklu „Skocz z bajtlem do kina” w Kinie Światowid w Katowicach otrzymają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy i drugi (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się aktorka (podaj imię i nazwisko), która wcieliła się w rolę Clary w filmie „Bezmiar”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesyłać od godz.12 w środę 5 kwietnia do godz. 15 w środę 5 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bezmiar".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Aktorka, która wcieliła się w rolę Clary w filmie „Bezmiar” to Penelope Cruz.

Kategoria: Konkursy