Wygraj książkę o bobrze Kastorze

środa 5 kwietnia 2023
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
Kastor to bóbr - bohater serii książek dla dzieci Larsa Klintinga. Autor potrafi z codziennych czynności stworzyć wciągającą przygodę, którą najmłodsi chętnie powtórzą w prawdziwym życiu. Mamy do wygrania po 1 egzemplarzu z każdego tytułu.

Książki o Kastorze opowiadają o pomysłowym bobrze. Jego przygody są związane z codziennością i podbiły już serca małych czytelników. Więcej o tej serii przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania w naszym konkursie mamy po jednym egzemplarzu z serii o Kastorze tj. „Kastor naprawia rower", „Kastor piecze" lub „Kastor majsterkuje". Książki otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało serię książek o Kastorze?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 13 w środę 5 kwietnia do godz. 10 w piątek 21 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kastor”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Serię książek o Kastorze wydało wyd. Media Rodzina.

Kategoria: Konkursy