Wygraj bilety na Kicię Kocię

poniedziałek 17 kwietnia 2023
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Bohaterowie uwielbianych książek Anity Głowińskiej będą gościć na dużym ekranie. Przedpremierowy pokaz „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, maluchy zobaczą w kinach Helios. Mamy dla Was podwójne wejściówki na seans.

Przygody rezolutnej Kici Koci będzie można zobaczyć 22 i 23 kwietnia o godz. 10 lub godz. 11.30 m.in. w kinie Helios w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Na ekranie pojawi się 7 odcinków. Przed projekcją bajek dzieci wezmą udział w konkursach z nagrodami. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na film „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” do kina Helios Katowice trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się młodszy brat Kici Koci?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w poniedziałek 17 kwietnia do godz. 10 w piątek 21 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kicia Kocia".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Brat Kici Koci to Nunuś.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Przed nami majówka. Mamy dla Was zestawienie niesamowitych miejsc, gdzie będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Parki rozrywki, dinozaury, podróż w czasie, a może zjazd w podziemia? Propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Nie zabraknie ekstremalnych wrażeń, wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. 

Majówka 2023. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?