Wygraj rodzinną wejściówkę na wystawę Retro Lego II

środa 17 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To największa w Polsce wystawa zabytkowych klocków i figurek LEGO. Na ponad 2000 m2 znajdziecie kilkaset unikatowych zestawów - tak innych od współczesnych. Atrakcja będzie świetnym prezentem na Dzień Dziecka. W naszym konkursie możecie wygrać rodzinne bilety.

Wystawę Retro Lego II będzie można zobaczyć w dniach 2-4 czerwca w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach (ul. 11 listopada 50). Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkaset unikatowych zestawów LEGO pochodzących z lat 80-tych i 90-tych XX wieku. Więcej informacji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Rodzinne wejściówki (2+2) na wystawę Retro Lego II w Katowicach otrzymają 4 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto wymyślił klocki LEGO?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w środę 17 maja do godz. 10 w środę 31 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „LEGO”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Klocki LEGO wymyślił Ole Kirk Christiansen.

Kategoria: Konkursy