Konkurs! Można wygrać bilety do kina

środa 17 maja 2023
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Kolejna porcja filmowych niespodzianek w kinach Helios - pełna humoru animacja, której bohaterowie skradli serca małych widzów na całym świecie. Dzieciaki zobaczą animację, o przygodach dzielnego strażaka Sama. Mamy dla Was bilety na seans.

„Strażaka Sama, cz.8” będzie można zobaczyć 21 maja o godz. 10.30 m.in. w kinie Helios w Katowicach (ul. Kościuszki 229). W ramach Filmowych Poranków dla najmłodszych na ekranie pojawią się wybrane odcinki animowanej serii. Seans poprzedzą konkursy i zabawy. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Strażaka Sama, cz.8” do kina Helios Katowice trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy i dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się miasteczko, w którym mieszka strażak Sam?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 10 w czwartek 18 maja do godz. 10 w piątek 19 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Strażak Sam, cz.8".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Miasteczko, w którym mieszka strażak Sam to Pontypandy.

Kategoria: Konkursy