Konkurs! Mamy dla Was bilety do kina na Dzień Dziecka

czwartek 25 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Świetny repertuar i konkursy z nagrodami – tak zapowiada się Dzień Dziecka w kinach Helios. Będzie można zobaczyć animacje: „Super Mario Bros. Film”, „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” oraz film „Mała Syrenka”. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne wejściówki.

1, 3 i 4 czerwca kina Helios będą należały do dzieci. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano specjalne pokazy dla młodych kinomanów w każdym wieku i konkursy z nagrodami. Seanse będzie można zobaczyć m.in. w kinie Helios Katowice (ul. Kościuszki 229). Więcej o Dniu Dziecka w kinach Helios przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójna wejściówka na seans z konkursami z okazji Dnia Dziecka (tytuł i datę filmu prześlemy zwycięzcom) w kinie Helios Katowice trafi do 6 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto wyreżyserował „Małą Syrenkę”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 15 w czwartek 25 maja do godz. 10 w poniedziałek 30 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka Helios".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: „Małą Syrenkę” wyreżyserował Rob Marshall.

Kategoria: Konkursy