Wygraj książkę „Vi. Dziewczynka szpieg”

poniedziałek 12 czerwca 2023
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
To najnowsza książka Maz Evans, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Nie brakuje tu czarnych charakterów, szpiegowskich szkół, rakiet, bomb i podsłuchów. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

„Vi. Dziewczynka szpieg” Maz Evans od Wydawnictwa Literackiego to idealna lektura dla młodszych nastolatków. Porwania, bijatyki, próby zawładnięcia światem, zmutowane piranie i mnóstwo dziwacznych bohaterów. Żadne dziecko nie przejdzie obok tej tematyki obojętnie. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.  

Książkę „Vi. Dziewczynka szpieg” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki tytuł ma książka, którą zadebiutowała Maz Evans? Podpowiadamy to brawurowa opowieść o chłopcu, który zaprzyjaźnił się z greckimi bogami.

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 14 w poniedziałek 12 czerwca do godz. 15 w piątek 16 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Szpieg”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! Otrzymał od nas maila. Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książka, którą zadebiutowała Maz Evans nosi tytuł: „Kto wypuścił bogów”.

Kategoria: Konkursy