Wygraj bilety na „Małą Syrenkę” lub seans z Reksiem

wtorek 27 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Filmy dla dzieci połączone z atrakcjami – tak zapowiada się weekend w Kinie Kosmos. Dzieci zobaczą „Małą Syrenkę”, a na warsztatach stworzą własny film. Dla najmłodszych idealne będzie „Filmowe popołudnie z bajkami". Mamy dla Was bilety.

2 lipca w katowickim Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) znajdziecie dwa cykle: „Filmowe popołudnie dla dzieci" (godz. 15) i „Rodzina w kinie" (godz.16). Pierwszy z nich to kultowe bajki ze Studia Filmów Rysunkowych z Reksiem, Bolkiem i Lolkiem oraz Smokiem Wawelskim. Seans jest przyjazny sensorycznie i poprzedzi go czytanie bajek. Drugą propozycją dla całej rodziny jest „Mała Syrenka” połączona z warsztatami animacji poklatkowej. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Filmowe popołudnie dla dzieci" i filmy: „Podróżnicy” lub „Małą Syrenkę” w Kinie Kosmos (tytuł filmu prześlemy zwycięzcom) trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: piąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki odcinek przygód Bolka i Lolka będzie wyświetlany podczas najbliższego "Filmowego popołudnia dla dzieci" w Kinie Kosmos (2 lipca)?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 we wtorek 27 czerwca do godz. 10 w piątek 30 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kino Kosmos".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Podczas najbliższego "Filmowego popołudnia dla dzieci" (2 lipca) w Kinie Kosmos będzie wyświetlony film: "Bolek i Lolek na wakacjach - Przygoda w pustyni".

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa