Wygraj bilety na „Poranek filmowy” w Multikinie

piątek 30 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To pokazy bajek dla dzieci powyżej 2. roku życia. Dzięki nim najmłodsi mogą obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Mamy dla Was bilety na dowolny „Poranek” w wybranym Multikinie na Śląsku.

„Poranki” w Multikinie to idealna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie. Od 1 do 6 lipca na ekranie będzie gościć „Bing i przyjaciele”. Projekcja jest połączona z fascynującymi interaktywnymi grami. Dzieciaki pomogą Pico w układaniu nowych puzzli, policzą muszelki, które Bing i Pando zebrali nad morzem oraz poszukają zaginionych samochodów króliczka. Nie zabraknie zabawy z kolorowymi Myszkami-Wróżkami. Więcej informacji o „Porankach” znajdziecie na stronie Multikina.

Podwójne wejściówki na dowolny „Poranek” do dowolnego Multikina w województwie śląskim (bilety ważne przez całe wakacje) trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię najlepsza przyjaciółka Binga, która jest słoniem?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 w piątek 30 czerwca do godz. 9 w piątek 7 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mulitkino".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Przyjaciółka Binga, która jest słoniem nazywa się Sula.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa