Wygraj beboka!

piątek 4 kwietnia 2014
  • Szumne Beboki są przyjazne, miłe w dotyku, lubią się przytulać i wysłuchiwać trosk (fot. Szumne Beboki)
    Szumne Beboki są przyjazne, miłe w dotyku, lubią się przytulać i wysłuchiwać trosk (fot. Szumne Beboki)
"Szumne Beboki mają różne charaktery, kształty, a nawet apetyty. Łączy je upodobanie do wysłuchiwania radości i trosk, a także do przytulania i tarmoszenia". W naszym konkursie można wygrać takie przyjazne stworki.

Ich twórcą jest Patrycję Jankowską,  która chciała oswoić strachy i chyba jej się to udało. Beboki są kolorowe, miłe w dotyku, a co najważniejsze mają swoje charaktery. Do każdego z nich dołączona jest etykietka, z jego charakterystyką, np. „Bebok Kryśka. Lubi trzymać łapki na brzuchu. Poszukuje Przyjaciela, z którym będzie oglądać seriale, pić gorące kakao i śmiać się do łez”).  Można je kupić przez Facebooka (Szumne Beboki), a także w butiku www.dawanda.com

W naszym konkursie bedzie można wygrać jedną z czterech przedstawionych na zdjęciu przytulanek. Otrzymają je wylosowane przez nas osoby, które a) udostępnią link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku* oraz b) prawidłowo odpowiedzą na pytanie. 

Pytanie: Co to jest bebok?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy wysyłać od poniedziałku (7 kwietnia) od godz. 15 do środy (9 kwietnia) do godz. 12, na adres: redakcja@silesiadzieci.pl

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: www.silesiadzieci.pl/zasady-korzystania

*Dotyczy osób posiadających profil na Facebooku.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom! (otrzymali od nas maile) Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Bebok to straszydło, maszkara, którą straszono dzieci głównie na Górnym Śląsku.

 

Kategoria: Konkursy