Konkurs! Wygraj bilety do Bajki Pana Kleksa

poniedziałek 10 lipca 2023
  • fot. mat. prasowe Bajka Pana Kleksa
    fot. mat. prasowe Bajka Pana Kleksa
Bajka Pana Kleksa to centrum nauki, kultury i zabawy. Czeka na Was 1400 m2 interaktywnej ekspozycji i aż 9 stref tematycznych, które dostarczą atrakcji dla całej rodziny. Mamy dla Was bilety.

Wakacje w katowickiej Bajce Pana Kleksa zapowiadają się bardzo ciekawie. Przygotowano nowy program - „Wakacje z kulturą śląską”, ponadto od poniedziałku do czwartku czeka na Was zabawa bez limitu czasu, a w weekend zwiedzanie z przewodnikiem. Dzieciaki wyruszą w podróż śladami przygód Pana Kleksa, zdobędą wiedzę, spędzą kreatywnie czas i będą świetnie się bawić. Więcej informacji o tym magicznym miejscu znajdziecie w naszym artykule.

Podwójne wejściówki do Bajki Pana Kleksa (bilety ważne przez całe wakacje) wygrają dwie osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i trzydziesty.

Pytanie: Przy jakiej ulicy mieści się Bajka Pana Kleksa?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w poniedziałek 10 lipca do godz. 11 w piątek 14 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bajka

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej

Kategoria: Konkursy