Wygraj grę „Raz, dwa, trzy Wilk patrzy”

środa 19 lipca 2023
  • fot. SilesiaDzieci.pl
    fot. SilesiaDzieci.pl
Wesoła przygoda dla całej rodziny. Zadaniem graczy jest udzielenie pomocy leśnym zwierzakom, które chcą wrócić do swoich domków, tak by nie obudzić wilka. Planszówkę możecie wygrać w naszym konkursie.

„Raz, dwa, trzy Wilk patrzy” to bardzo fajnie wydana gra dla całej rodziny. W zabawie mogą uczestniczyć 2–4 osoby. Planszówka dedykowana jest dzieciom od 3. roku życia, ale poradzą sobie z nią również młodsi gracze. Zasady są proste uczestnicy muszą pomóc leśnym zwierzętom wrócić do domu. Bezpieczny powrót może pokrzyżować wilk. Gdy na kostce pojawią jego oczy, budzi się i zerka czy zwierzątka dobrze ukryły się za krzakami.

Grę „Raz, dwa, trzy Wilk patrzy” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę „ Raz, dwa, trzy Wilk patrzy”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 10 w środę 19 lipca do godz. 13 w środę 9 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Raz, dwa, trzy Wilk patrzy".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Grę „ Raz, dwa, trzy Wilk patrzy” wydało wydawnictwo Granna.

Kategoria: Konkursy