Konkurs! Do wygrania bilety na „Poranek filmowy” w Multikinie

wtorek 8 sierpnia 2023
  • Projekcja jest połączona z interaktywnymi grami (fot. mat. Multikino)
    Projekcja jest połączona z interaktywnymi grami (fot. mat. Multikino)
To pokazy bajek dla dzieci powyżej 2. roku życia. Dzięki nim najmłodsi mogą obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Mamy dla Was bilety na dowolny „Poranek” w wybranym Multikinie na Śląsku.

„Poranek filmowy” w Multikinie to idealna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie. Obecnie na ekranie gości „Bing i przyjaciele”. Projekcja jest połączona z fascynującymi interaktywnymi grami. Dzieciaki pomogą Pico w układaniu nowych puzzli, policzą muszelki, które Bing i Pando zebrali nad morzem oraz poszukają zaginionych samochodów króliczka. Nie zabraknie zabawy z kolorowymi Myszkami-Wróżkami. Więcej informacji o „Porankach” znajdziecie na stronie Multikina.

Podwójne wejściówki na dowolny „Poranek” do dowolnego Multikina w województwie śląskim (bilety ważne do końca wakacji) trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się wydarzenie w Multikinie dedykowane kobietom?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 11 w środę 9 sierpnia do godz. 9 w czwartek 17 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mulitkino".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wydarzenie dla kobiet w Multikinie to "Kino na obcasach".

Kategoria: Konkursy