Wygraj bilety na „Mavka. Show”

środa 6 września 2023
  • Widowisko będzie można zobaczyć 5 listopada w Dąbrowie Górniczej w Pałacu Kultury Zagłębia (fot. mat. organizatora)
    Widowisko będzie można zobaczyć 5 listopada w Dąbrowie Górniczej w Pałacu Kultury Zagłębia (fot. mat. organizatora)
To unikalne widowisko dla całej rodziny z piękną choreografią, elementami akrobatycznymi oraz efektami specjalnymi. Poznacie historię dziewczynki o imieniu Mavka, która ukochała las i jego mieszkańców. Mamy dla Was bilety.

Międzynarodowe widowisko, oparte jest na ukraińskim filmie animowanym „Mavka i strażnicy lasu”, który na początku sierpnia wszedł na ekrany polskich kin. Jesienią show będzie można zobaczyć na największych scenach teatralnych w 18 polskich miastach m.in. 5 listopada o godz. 15 w Dąbrowie Górniczej w Pałacu Kultury Zagłębia (Plac Wolności 1). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Mavka.Show” 5 listopada w Dąbrowie Górniczej otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto dubbingował Mavkę w polskiej wersji filmu „Mavka i strażnicy lasu”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 10 w środę 6 września do godz. 10 w środę 13 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mavka”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Mavkę w polskiej wersji filmu „Mavka i strażnicy lasu” dubbingowała Roksana Węgiel?

Kategoria: Konkursy