Konkurs! Do wygrania bilety na show Bambolino

wtorek 10 października 2023
  • Na scenie wystąpią aktorzy przebrani za zwierzęta (fot. mat. organizatora)
    Na scenie wystąpią aktorzy przebrani za zwierzęta (fot. mat. organizatora)
Barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino to występy szczęśliwych zwierzaków, a dokładnie przebranych za nie aktorów. Show to mnóstwo śmiechu, dreszczyk emocji i świetna zabawa. Mamy dla Was bilety na widowisko w Jastrzębiu-Zdroju.

Na scenie wystąpią cyrkowe pingwiny, strusie, pogromca pcheł, Człowiek-Rakieta, klauni, magicy i wiele innych ciekawych postaci. Pokaz cyrkowy mistrza Bambolino w województwie śląskim będzie można zobaczyć m.in. 5 listopada o godz. 13 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu–Zdroju (ul. Piłsudskiego 27). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na widowisko cyrkowe Bambolino w Jastrzębiu-Zdroju otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Na scenie cyrku Bambolino pojawią się hipopotamy, w czym zatańczą?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13.30 we wtorek 10 października do godz. 10 w piątek 20 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bambolino Jastrzębie”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Na scenie cyrku Bambolino pojawią się hipopotamy, które zatańczą w baletkach.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?