Konkurs! Do wygrania lekcje jazdy na rolkach w 4Skater

wtorek 17 października 2023
  • W zależności od pogody zajęcia odbywają się pod gołym niebem lub pod dachem (fot. mat. 4Skater)
    W zależności od pogody zajęcia odbywają się pod gołym niebem lub pod dachem (fot. mat. 4Skater)
To jedna z największych szkół rolkowych w Polsce i jedyna specjalizująca się w jeździe wyczynowej na rolkach działająca na terenie Śląska i Zagłębia. W naszym konkursie możecie wygrać zajęcia indywidualne w 4Skater lub 2 miesięczny karnet na zajęcia grupowe.

Pod czujnym okiem instruktorów 4Skater możecie rozpocząć przygodę z rolkami lub poprawić swoje umiejętności jazdy na rolkach. Zajęcia odbywają się w kilku miejscach w woj. śląskim, w zależności od pogody - pod gołym niebem lub pod dachem. m.in. w Katowicach Skate In Park (ul. Ceglana 67/Hala B), Siemianowicach Śląskich (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Niepodległości 47), Rudzie Śląskiej (Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Chryzantem 10), Mysłowicach (Szkoła Podstawowa nr 3, ul. 1000-lecia PP), Sosnowcu (Szkoła Podstawowa nr 33, ul. S. Starzyńskiego 41), Chorzowie (Szkoła Podstawowa nr 24, ul. 17 Sierpnia 1). Więcej informacji o szkole znajdziecie w naszym zestawieniu zajęć dodatkowych.

1 zajęcia indywidualne lub 2-miesięczny karnet na zajęcia grupowe w 4Skater otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty

Pytanie: W 4Skater zajęcia prowadzi m.in. Tomasz „Jogurt” Kwiecień, w jakiej dziedzinie pobił rekord Guinness'a?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12.30 we wtorek 17 października do godz. 11 w piątek 27 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „4Skater

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Tomasz „Jogurt” Kwiecień pobił rekord Guinness'a w jeździe tyłem na rolkach.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?