Wygraj bilety na Halloween w Kinie Światowid

środa 25 października 2023
  • Imprezę zakończy pokaz najnowszej animacji dla dzieci "Sposób na ducha" (fot. mat. prasowe Kino Światowid)
    Imprezę zakończy pokaz najnowszej animacji dla dzieci "Sposób na ducha" (fot. mat. prasowe Kino Światowid)
Zabawa odbędzie się przy dźwiękach muzycznych hitów, razem z bohaterami najnowszej animacji - „Sposób na ducha”. W programie tańce i konkursy filmowe. Mamy dla Was podwójne wejściówki na tą imprezę.

Halloween w Kinie Światowid to taneczna zabawa, muzyka grana przez dj-a, animacje i konkursy. Całość zakończy seans z animowaną komedią „Sposób n ducha”. Impreza odbędzie się 31 października o godz. 17 w Kinie Światowid w Katowicach. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na Halloween w Kinie Światowid, otrzymają 4 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się duch z filmu „Sposób na ducha”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 w środę 25 października do godz. 10 w piątek 27 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Światowid”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W filmie „Sposób na ducha” pojawia się duch Simona De Canterville'a.

Kategoria: Konkursy