Wygraj karnet na naukę i doskonalenie pływania w Akademii Pływaków

piątek 27 października 2023
  • Zajęcia odbywają się w małych grupach: 3-5 osobowych (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia odbywają się w małych grupach: 3-5 osobowych (fot. mat. organizatora)
Bezpieczeństwo w wodzie to jeden z najważniejszych powodów, dla którego warto nauczyć się pływać. To również mnóstwo korzyści dla zdrowia i świetna zabawa. W naszym konkursie możecie wygrać miesięczny karnet na lekcje w Akademii Pływaków.

W Akademii Pływaków zajęcia są dopasowane do wieku i umiejętności uczestników. Najmłodsi swoją przygodę rozpoczynają od zabawy w wodzie i oswojeniu się z nią. Po opanowaniu podstawowych umiejętności uczą się poruszania w wodzie, prawidłowej pracy nóg, skoków do wody. Zajęcia odbywają się w małych grupach: 3-5 osobowych. Lekcje prowadzą wykwalifikowani i certyfikowani instruktorzy pływania. Nauka odbywa się na basenie w SP 33 w Katowicach (ul. Witosa 23). Więcej informacji o Akademii znajdziecie w naszym zestawieniu zajęć dodatkowych.

Miesięczny karnet o wartości 190 zł na naukę i doskonalenie pływania (do wykorzystania dla dziecka lub osoby dorosłej) w Akademii Pływaków otrzymają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty

Pytanie: Jak nazywa się założycielka Akademii Pływaków?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12.30 w piątek 27 października do godz. 11 w piątek 3 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Akademia Pływaków

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Założycielką Akademii Pływaków jest Aleksandra Makowska.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim