Wygraj bilety do Garden of Lights w Legendii

piątek 3 listopada 2023
  • Tematem przewodnim Garden of  Lights w Chorzowie będzie bajka "Piękna i Bestia" (fot. mat. organizatora)
    Tematem przewodnim Garden of Lights w Chorzowie będzie bajka "Piękna i Bestia" (fot. mat. organizatora)
Baśniową krainę będzie oświetlać niemal pół miliona kolorowych lampek. Przeniesiecie się do magicznego świata, w którym poznacie historię Pięknej i Bestii. To również dobra zabawa na kilkunastu kolejkach i karuzelach Legendii.

Już po raz 3. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w okresie jesienno-zimowym zamieni się w pełen magii i kolorów świetlny spektakl. Tym razem Garden of Lights (wcześniej Ogród Świateł) przeniesie dzieci i dorosłych do świata bajki „Piękna i Bestia”. Atrakcja będzie otwarta od 3 listopada 2023 r. do 25 lutego 2024 r. Więcej informacji o rozświetlonej atrakcji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Rodzinne zaproszenie (2+2) do Garden of Lights w Chorzowie, otrzymają trzy osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie były dwa poprzednie bajkowe motywy goszczące w Ogrodzie Świateł w Legendii?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w piątek 3 listopada do godz. 11 w piątek 10 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Garden of Lights”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Dwa poprzednie motywy w Ogrodzie Świateł to: Lampa Alladyna i Pinokio.

Kategoria: Konkursy