Wygraj książkę „Cztery królestwa. Początek”

poniedziałek 6 listopada 2023
  • Wspólna lektura na pewno zainteresuje już sześciolatki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Wspólna lektura na pewno zainteresuje już sześciolatki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
To powieść autorstwa Katarzyny Pająk-Zjawińskiej. Jest trochę jak legenda, trochę jak baśń, jak bajka opowiadana przez bajarkę z minionej epoki. Mamy dla Was 3 egzemplarze tej książki.

„Cztery królestwa. Początek” Katarzyny Pająk-Zjawińskiej przenosi czytelników w czasy dawnych słowiańskich ludów. Motywy podróży, miłości, przeznaczenia, klątwy, przemijania - typowe baśniowe wątki, odżywają tu w formie przystępnej i atrakcyjnej dla współczesnych dzieci. Więcej o powieści przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę „Cztery królestwa. Początek” wygrają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: piaty, dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest autorem ilustracji książki „Cztery królestwa. Początek”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 6 listopada do godz. 11 w piątek 10 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Cztery królestwa”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowidź: Ilustratorką zdjęć do książki pt. "Cztery królestwa. Początek" była Agnieszka Błachuta.

Kategoria: Konkursy