Wygraj książkę „Jano i Wito w sklepie”

poniedziałek 13 listopada 2023
  • Ważnym aspektem książki są też relacje rodzinne (fot. mat. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Ważnym aspektem książki są też relacje rodzinne (fot. mat. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Czy zakupy z dzieckiem mogą przebiegać bezproblemowo i przyjemnie? Jasne, że tak. Przekonacie się o tym z dziećmi podczas wspólnej lektury „Jano i Wito w sklepie”. Mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki .

„Jano i Wito” Wioli Wołoszyn to seria ilustrowanych książek dla najmłodszych, która skupia się na codziennych sprawach, relacjach rodzinnych i pokazuje najmłodszym czytelnikom właściwe wzorce zachowań oraz pobudza ciekawość. Tym razem chłopcy zabierają czytelników na zakupy. Więcej o „Jano i Wito w sklepie” przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę „Jano i Wito w sklepie” wygrają 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest autorem ilustracji książek „Jano i Wito”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 15 w poniedziałek 13 listopada do godz. 11 w piątek 17 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Jano i Wito”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorem ilustracji książek "Jano i Wito" jest Przemek Liput.

Kategoria: Konkursy