Konkurs! Do wygrania bilety na mikołajki w kinie Helios

czwartek 30 listopada 2023
  • „Mikołajki jak z bajki” odbędą się 3, 4 i 6 grudnia w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
    „Mikołajki jak z bajki” odbędą się 3, 4 i 6 grudnia w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
W ramach wydarzenia „Mikołajki jak z bajki” w kinach Helios przygotowano dla najmłodszych widzów specjalne seanse. Na dzieci czekają m.in. konkursy z nagrodami. Mamy dla Was zaproszenia do kina w Katowicach.

„Mikołajki jak z bajki” odbędą się 2, 3 i 6 grudnia w kinach Helios m.in. w Katowiach (ul. Kościuszki 229). Na dużym ekranie będzie można zobaczyć: „Kicia Kocia pod choinkę”, „Życzenie”, „Trolle 3” oraz film „Wonka”. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na wybrany seans z konkursami w ramach „Mikołajki jak z bajki” 6 grudnia do kina Helios Katowice trafi do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: piąty, piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywał się boysband Mruka, bohatera filmu animowanego „Trolle”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz tytułem filmu, na który chcecie się wybrać) należy przesłać od godz. 15.30 w czwartek 30 listopada do godz. 13 w poniedziałek 4 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mikołajki Helios". Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Boysband Mruka, bohatera filmu animowanego „Trolle”, to BroZone.

Kategoria: Konkursy