Konkurs! Wygraj bilety na widowisko „Bambolino”

czwartek 25 stycznia 2024
  • Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
    Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat (fot. mat. organizatora)
Show to mnóstwo śmiechu, dreszczyk emocji i świetna zabawa dla najmłodszych. Na scenie nie zobaczycie prawdziwych zwierząt, a przebranych aktorów. Mamy dla Was bilety na cyrk „Bambolino” w Katowicach.

Na scenie wystąpią m.in. hipopotamy tańczące w baletkach, ciekawskie strusie, Człowiek-Rakieta oraz klauni i magicy. Pokaz cyrkowy mistrza Bambolino w województwie śląskim odbędzie się 23 lutego o godz. 18 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 23). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na widowisko cyrkowe „Bambolino” w Katowicach otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się orangutan - gwiazda areny Bambolino?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12.30 w czwartek 25 stycznia do godz. 10 w poniedziałek 12 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bambolino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Orangutan, gwiazda areny Bambolino nazywa się Gosha.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 29 stycznia 2024

Dla 570 tys. uczniów z woj. śląskiego 29 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nie trzeba daleko jechać, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Wśród naszych propozycji znajdziecie półkolonie aktorskie, detektywistyczne, kulinarne, ze sztuką, na trampolinach, na lodowisku, na basenie... i wiele więcej. Zobaczcie.

Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!