Wygraj bilety na muzyczny spektakl „Królowa Śniegu”

środa 14 lutego 2024
  • Spektakl będzie można zobaczyć już 25 lutego (fot. mat. organizatora)
    Spektakl będzie można zobaczyć już 25 lutego (fot. mat. organizatora)
Spektakl „Królowa Śniegu” Teatru Muzycznego Wit-Wit to bajka o wielkiej sile przyjaźni i dobrego serca na podstawie baśni Andersena. Przedstawieniu towarzyszy również przepiękna muzyka Przemka Witkowicza. Mamy dla Was bilety.

Jedną z najbardziej znanych i lubianych bajek Andersena będziecie mogli zobaczyć w Teatrze Muzycznym Wit-Wit w Gliwicach (ul. Jana Pawła II 15). Spektakl odbędzie się 25 lutego o godz. 16. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Królową Śniegu” trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie inne spektakle dla dzieci można znaleźć w repertuarze Teatru Muzycznego Wit-Wit (wymień trzy)?

Na odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) czekamy od godz. 16 w środę 14 lutego do godz. 10 w czwartek 22 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Królowa Śniegu".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W repertuarze teatru Wit-Wit dzieci mogą znaleźć m. in. takie spektakle jak: "Pieskie życie ", "Kopciuszek" czy "Kot w butach". 

Kategoria: Konkursy