Konkurs! Do wygrania bilety na „Poranek” do Multikina

środa 3 kwietnia 2024
  • "Kicia Kocia na pikniku" powraca na ekrany Multikina (fot. mat. prasowe)
    "Kicia Kocia na pikniku" powraca na ekrany Multikina (fot. mat. prasowe)
To pokazy bajek dla dzieci powyżej 2. roku życia. Dzięki nim najmłodsi mogą obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Mamy dla Was bilety na dowolny „Poranek” w wybranym Multikinie na Śląsku.

„Poranki” w Multikinie to idealna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie. W kwietniu (6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia) na ekranie będzie gościć „Kicia Kocia na pikniku”. Sympatyczna kotka razem z przyjaciółmi uda się na basen, plażę i oczywiście piknik. Bohaterka pozna również nowego kolegę podczas gry w piłkę, zdobędzie cenną lekcję w trakcie zabawy w sklep i odwiedzi wujka na wsi. Więcej informacji o „Porankach” znajdziecie na stronie Multikina.

Podwójne wejściówki na dowolny „Poranek” do dowolnego Multikina w województwie śląskim trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest autorem książeczek „Kicia Kocia”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 16 w środę 3 kwietnia do godz. 10 w piątek 5 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Poranek".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorką książek pt. „Kicia Kocia” jest Anita Głowińska.

Tagi: 
Kategoria: Konkursy