Wygraj rodzinną wejściówkę do Legendii

wtorek 23 kwietnia 2024
  • Podczas majówki odbędzie się Bajkowy Piknik (fot. mat. organizatora)
    Podczas majówki odbędzie się Bajkowy Piknik (fot. mat. organizatora)
Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to miejsce, gdzie cała rodzina będzie świetnie się bawić. Dla fanów ekstremalnych wrażeń idealna będzie kolejka - Lech Coaster, dla młodszych są kultowe filiżanki czy diabelski młyn. Mamy dla Was bilety do tego lunaparku.

Na odwiedzających Legendię czeka aż blisko 40 atrakcji znajdujących się na 26 ha największego tematycznego parku rozrywki w Polsce. Oprócz klasycznych karuzel, takich jak diabelski młyn Legendia Flower czy duże samoloty Dream Flight Airlines, Legendia oferuje także emocjonujące przeżycia, jak zjeżdżalnie Diamond River czy Lech Coaster, nagrodzony jako najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku. W majówkę przygotowano dodatkowo nie lada atrakcje, o których przeczytacie w naszym artykule.

Rodzinne zaproszenie (2+1) do Legendii Śląskie Wesołe Miasteczko zdobędą 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się wodna atrakcja Legendii, w której podróż odbywa się rwącą rzeką w miedzianym kociołku?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 12 we wtorek 23 kwietnia do godz. 10 w czwartek 2 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Legendia".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wodna atrakcja Legendii, w której podróż odbywa się rwącą rzeką w miedzianym kociołku, nosi nazwę Dolina Jagi.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Największy tematyczny park rozrywki w Polsce - chorzowskie Wesołe Miasteczko (fot. mat. Legendii)

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie pomysłu, jak ją spędzić, skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. piknik w lunaparku, podróż do przeszłości, majówka nad wodą, pod ziemią i na wysokościach. Zobaczcie.

Pomysły na majówkę 2024 - kreatywnie i aktywnie!

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem