Konkurs! Możecie wygrać vouchery do Muzeum Śląskiego

poniedziałek 6 maja 2024
  • Muzeum Śląskie to nie tylko ciekawe wystawy, ale także zajęcia edukacyjne, kącik dla dzieci i wiele innych (fot. archiwum zdjęć FB Muzeum Śląskie)
    Muzeum Śląskie to nie tylko ciekawe wystawy, ale także zajęcia edukacyjne, kącik dla dzieci i wiele innych (fot. archiwum zdjęć FB Muzeum Śląskie)
  • Voucher podlega  wymianie na bilet wstępu za 1 zł (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
    Voucher podlega wymianie na bilet wstępu za 1 zł (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)
Muzeum Śląskie to obiekt o wyjątkowej architekturze i pokaźnych zbiorach. Zobaczycie tu m.in. dzieła artystów polskiej sztuki nowoczesnej i poznacie historię Górnego Śląska. W naszym konkursie możecie wygrać wejściówki do Muzeum.

Muzeum Śląskie mieści się przy ul. Tadeusza Dobrowolskiego 1 w Katowicach. Na odwiedzających czeka 5 wystaw stałych i liczne czasowe. Dla najmłodszych przygotowany jest kącik edukacyjny dla dzieci. W naszym konkursie możecie wygrać voucher, który podlega wymianie na bilet wstępu za 1 zł. Wymiany należy dokonać w kasie Muzeum Śląskiego. Vouchery są ważne do 30 czerwca 2024 roku. Co można dokładnie zobaczyć w Muzeum sprawdzicie na jego stronie.

Podwójne vouchery do Muzeum Śląskiego (na wszystkie wystawy za wyjątkiem przestrzeni „Na tropie Tomka”) trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się industrialny spacer po Muzeum Śląskim?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania lub adresem paczkomatu, numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 10.30 w poniedziałek 6 maja do godz. 12 w piątek 10 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Muzeum Śląskie”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: industrialny spacer po Muzeum Śląskim to "Byzuch u Ferdynanda".

Kategoria: Konkursy