Wygraj bilety na spektakl „Pan Kleks. Powrót"

środa 15 maja 2024
  • Spektakl będzie można zobaczyć w Teatrze Miejskim w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
    Spektakl będzie można zobaczyć w Teatrze Miejskim w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
Adam Niezgódka powraca po trzydziestu latach do Akademii Pana Kleksa! Musi stawić czoła Wielkiemu Elektronikowi, który za sprawą nowoczesnych technologii zagraża światu dziecięcej wyobraźni i porywa jego córkę. Mamy dla Was bilety na premierowa odsłonę spektaklu w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Na scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55-57) zagości nowe muzyczne widowisko dla całej rodziny - „Pan Kleks. Powrót”. Będzie to wzruszająca, lecz zarazem pełna energii opowieść o wartości przyjaźni, rodziny oraz sile wyobraźni. Fani kultowych piosenek „Na wyspach Bergamutach” czy „Kaczka Dziwaczka” będą zachwyceni. To właśnie aranżacje muzyczne stanowią serce tego spektaklu i porwą widzów do wspólnej zabawy. Premiera spektaklu odbędzie się 31 maja o godz. 17, a kolejny pokaz premierowy zaplanowano także na Dzień Dziecka – 1 czerwca o godz. 16.

Podwójne bilety na pokaz premierowy „Pan Kleks. Powrót” 31 maja lub 1 czerwca w Teatrze Miejskim w Gliwicach otrzymają 4 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu „Pan Kleks. Powrót” w Teatrze Miejski w Gliwicach?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 16 w środę 15 maja do godz. 10 w piątek 24 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Pan Kleks”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserem spektaklu „Pan Kleks. Powrót” w Teatrze Miejski w Gliwicach jest Agnieszka Płoszajska.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem