Konkurs! Mamy dla Was bilety na „Poranek” w Multikinie

czwartek 16 maja 2024
  • Seans to interaktywny program z bajkami, grami i dobrą zabawą (fot. mat. prasowe)
    Seans to interaktywny program z bajkami, grami i dobrą zabawą (fot. mat. prasowe)
„Poranki” to pokazy bajek dla dzieci powyżej 2. roku życia. Dzięki nim najmłodsi mogą obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie i skorzystać z dodatkowych atrakcji. W maju dzieciaki będą świetnie bawić się z pszczółką Mają. Mamy dla Was bilety.

„Poranki” w Multikinie to idealna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie. W każdy weekend maja będzie można zobaczyć „Pszczółka Maja na wielkim ekranie”. Dzieciaki przeniosą się na Makową Łąkę pełną przygód. W 60 minutowym interaktywnym programie, zobaczą 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Nie zabraknie zagadek, tańca oraz okazji do śmiechu. Więcej informacji o „Poranku” znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Poranek” do dowolnego Multikina w województwie śląskim trafią do 3 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się przyjaciel pszczółki Mai, konik polny?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 w czwartek 16 maja do godz. 10 w czwartek 23 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Poranek".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Konik polny - przyjeciel pszczółki Mai, ma na imię Fililp.

 

Kategoria: Konkursy