Konkurs! Do wygrania bilety na Dzień Dziecka do kina Helios

środa 22 maja 2024
  • Podczas Dnia Dziecka na dużym ekranie w kinie Helios będzie można zobaczyć "Garfielda" (fot. mat. prasowe)
    Podczas Dnia Dziecka na dużym ekranie w kinie Helios będzie można zobaczyć "Garfielda" (fot. mat. prasowe)
Kino Helios przygotowało dla dzieci w każdym wieku specjalne pokazy z nagrodami. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć „Basię. Jestem w sam raz”, „Garfielda”, „Istoty fantastyczne” i „Strażniczkę Smoków”. Mamy dla Was bilety do kina Helios Katowice.

Dzień Dziecka w kinach Helios to seanse z konkursami. 1 i 2 czerwca przygotowano również bogaty repertuar filmów familijnych i przygodowych. Specjalne pokazy będziecie mogli zobaczyć m.in. w kinie Helios Katowice (ul. Kościuszki 229): „Garfielda” o godz. 10.30, 13, 15.30, „Basię. Jestem w sam raz” o godz. 10, 13, „Strażniczkę smoków” o godz. 11.30, 14 i „Istoty Fantastyczne” o godz. 11. Więcej informacji znajdziecie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na jeden z filmów w ramach „Dnia Dziecka w kinach Helios” 1 czerwca do kina Helios Katowice trafią do 4 osób, które:

- kreatywnie odpowiedzą na pytanie konkursowe umieszczone na FB Silesia Dzieci

- polubią ten post

- udostępnią go na swoim profilu

Pytanie: Napisz w komentarzu pod postem na Fb Silesia Dzieci, na jaki film i dlaczego to Twoja rodzina powinna wygrać bilety do kina?

Na Wasze odpowiedzi czekamy od godz. 14:35 w środę 22 maja do godz. 14 w piątek 24 maja.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Kategoria: Konkursy