Wygraj bilety na „Poranek” w Multikinie

poniedziałek 27 maja 2024
  • Seans to połączenie znanego serialu "Pszczółka Maja"  oraz interaktywnych gier dla dzieci (fot. mat. Multikino)
    Seans to połączenie znanego serialu "Pszczółka Maja" oraz interaktywnych gier dla dzieci (fot. mat. Multikino)
To pokazy bajek dla dzieci powyżej 2. roku życia. Dzięki nim najmłodsi mogą obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie i skorzystać z dodatkowych atrakcji. Teraz dzieci mogą świetnie bawić się z pszczółką Mają. Mamy dla Was 10 biletów.

„Poranki” w Multikinie to idealna propozycja na pierwszą wizytę dziecka w kinie. Teraz można zobaczyć „Pszczółka Maja na wielkim ekranie”. Dzieciaki przeniosą się na Makową Łąkę pełną przygód. W 60 minutowym interaktywnym programie, zobaczą 4 odcinki popularnego serialu oraz mnóstwo ciekawych gier. Nie zabraknie zagadek, tańca oraz okazji do śmiechu. Więcej informacji o „Poranku” znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na dowolny „Poranek” w dowolnym Multikinie (bilety ważne do 31 grudnia 2024) trafią do 5 osób, które:

- kreatywnie odpowiedzą na pytanie konkursowe umieszczone na FB Silesia Dzieci

- polubią ten post

- udostępnią go na swoim profilu

Pytanie: Napisz w komentarzu pod postem na Fb Silesia Dzieci, dlaczego to Twoja rodzina powinna wygrać bilety na „Poranek” do Multikina?

Na Wasze odpowiedzi czekamy od godz. 14.30 w poniedziałek 27 maja do godz. 12 w środę 29 maja.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Kategoria: Konkursy