Wygraj bilety na konferencję „NeuroZależni”

wtorek 4 czerwca 2024
  • 47% rodziców zauważą uzależnienie od telefonu swojego dziecka  (fot. mat. organizatora)
    47% rodziców zauważą uzależnienie od telefonu swojego dziecka (fot. mat. organizatora)
Podczas konferencji online, poruszony zostanie trudny temat uzależnień dzieci i młodzieży. Uczestnicy porozmawiają z ekspertami zarówno o symptomach uzależnień, powodach ich występowania, ale także - o sposobach pracy z dzieckiem, nastolatkiem w każdym środowisku. Mamy dla Was 5 biletów na konferencję o łącznej wartości 745 zł!

Na konferencji online „NeuroZależni” wystąpią renomowani eksperci z dziedziny psychologii, terapii uzależnień oraz parentingu. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze, jak reagować i jak pomóc swojemu dziecku! Konferencja odbędzie się 7 czerwca, a więcej informacji o niej znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Bilet o wartości 149 zł na konferencję online „NeuroZależni” otrzyma 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Do jakiej grupy uzależnień należą uzależnienia od gier?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14.30 we wtorek 4 czerwca do godz. 11 w środę 5 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „NeuroZależni”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Uzależnienia od gier należą do grupy uzależnień behawioralnych.

Kategoria: Konkursy