Konkurs! Mamy dla Was książkę „Myszka w mieście. Nowe przygody”

piątek 5 lipca 2024
  • „Myszka w mieście. Nowe przygody” to druga odsłona przygód tej zwierzęcej bohaterki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Myszka w mieście. Nowe przygody” to druga odsłona przygód tej zwierzęcej bohaterki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Urocza i zaskakująca książkowa propozycja dla przedszkolaków. „Myszka w mieście. Nowe przygody” to druga odsłona przygód tej zwierzęcej bohaterki. Jej autorką jest Wiesława Zaręba. Książkę z autografem autorki możecie wygrać w naszym konkursie.

„Myszka w mieście. Nowe przygody” ma przygodowy charakter. Myszka wymyka się z domu i spotyka ją szereg przygód nim szczęśliwie powróci do rodzinnej norki. Całość napisana jest wierszem. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę „Myszka w mieście. Nowe przygody” otrzyma osoba, która:

- kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe umieszczone na FB Silesia Dzieci

- polubi ten post

- udostępni go na swoim profilu

Pytanie: Napisz w komentarzu pod postem na Fb Silesia Dzieci, dlaczego to Wy powinniście wygrać książkę „Myszka w mieście. Nowe przygody”?

Na Wasze odpowiedzi czekamy od godz. 10 w piątek 5 lipca do godz. 12 w czwartek 11 lipca.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Kategoria: Konkursy