Wygraj bilety na spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Śląskim

poniedziałek 11 maja 2026
  • „Alicję w Krainie Czarów” można zobaczyć w Teatrze Śląskim (fot. Przemysław Jendroska/Teatr Śląski)
    „Alicję w Krainie Czarów” można zobaczyć w Teatrze Śląskim (fot. Przemysław Jendroska/Teatr Śląski)
Mamy dla Was prezenty na Dzień Dziecka, a dokładnie wejściówki na spektakl „Alicja w Krainie Czarów”. Czeka na Was magiczna podróż, do świata gdzie zwierzęta mówią, koty znikają, a wszystko rośnie lub maleje. Do zgarnięcia są podwójne wejściówki.

Spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Śląskim w Katowicach świetnie sprawdzi się, jako wspólne wyjście z okazji Dnia Dziecka. Opowieść jest zrealizowana zgodnie z logiką snu i pełna absurdalnego humoru. Na uwagę zasługuje warstwa muzyczna przedstawienia. Teksty do piosenek napisał Michał Rusinek, a muzykę skomponował Rafał Matuszak – basista zespołu Coma. Spektakl będzie można zobaczyć 30-31 maja o godz. 17 oraz 1-3 czerwca o godz. 10. Więcej informacji o znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Śląskim w Katowicach, którą będzie można wykorzystać 31 maja lub 1 czerwca (o dacie wygranego spektaklu decyduje redakcja) otrzymają 4 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty, piętnasty i dwudziesty

Pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze Śląskim?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, adresem zamieszkania lub adresem paczkomatu) należy przesyłać od godz. 10 we wtorek 12 maja do godz. 12 we wtorek 19 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Alicja w Krainie Czarów”. 

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserem spektaklu "Alicja w Krainie Czarów" w Teatrze Śląskim jest p. Justyna Łagowska.

Kategoria: Konkursy