Wygraj bilety na Podwieczorek Teatralny

czwartek 18 grudnia 2014
  • W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na przedstawienie "Takie sobie bajeczki..." (fot. mat. Teatru Gry i Ludzie)
    W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na przedstawienie "Takie sobie bajeczki..." (fot. mat. Teatru Gry i Ludzie)
"Takie sobie bajeczki" to tytuł spektaklu, który w najbliższą niedzielę zostanie wystawiony na deskach Teatru Gry i Ludzie w Katowicach. Mamy podwójną wejściówkę na to przedstawienie.

Spektakl "Takie sobie bajeczki..." to kilka opowieści, które w śmieszny sposób przedstawiają kolejne zwierzęta i opisują genezę ich powstania, a w zasadzie powstania ich atrybutów takich jak trąba - u słoniątka czy długa szyja - u żyrafy.

Dla wylosowanej przez nas osoby, która polubi nas na Facebooku, udostępni link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku* oraz odpowie prawidłowo na pytanie konkursowe mamy podwójną wejściówkę na to przedstawienie.

Pytanie: Przy jakiej ulicy mieści się Teatr Gry i Ludzie?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) prosimy przesyłać od czwartku (18 grudnia) od godz. 11 do piątku (19 grudnia) do godz. 11 na adres: redakcja@silesiadzieci.pl. W tytule maila należy wpisać "teatr".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: http://silesiadzieci.pl/zasady-korzystania

*Dotyczy osób posiadających profil na Facebooku.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! (otrzymał od nas maila) Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Teatr Gry i Ludzie mieści się przy al. Niepodległości 2.

Kategoria: Konkursy