Wygraj wejściówkę na spektakl w Piaskownicy

czwartek 23 lipca 2015
  • W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na przedstawienie pt. "Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze" (fot. mat. organizatora)
    W naszym konkursie można wygrać podwójną wejściówkę na przedstawienie pt. "Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze" (fot. mat. organizatora)
Dziś mamy dla Was podwójną wejściówkę na ciekawy i pouczający spektakl pt. "Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze", która zostanie wystawiona na podwórku Piaskownicy Kulturalnej.

Bajka opowiada o kapryśnej królewnie Marysi, która rozpieszczana przez swoich rodziców stała się nieznośna i samolubna. Król i królowa postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni jej charakter. Czy uda się to faktycznie i jaką rolę odegra w tym czarny łabędź i lodowa góra? Tego będą mogły dowiedzieć się dzieci podczas przedstawienia w podwórku kamienicy Piaskownicy Kulturalnej (ul. Dekerta 6 w Sosnowcu), które odbędzie się 26 lipca o godz. 17.

Dla osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, polubi nasz profil na Facebooku i udostępni link z tym konkursem na swoim*, a jej mail z odpowiedzią trafi do nas jako piąty - mamy podwójne zaproszenie na to przedstawienie.
Pytanie:
Jak się nazywa mama królewny Marysi?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy wysyłać od czwartku 23 lipca od godz. 11 do piątku 24 lipca do godz. 11 na adres: redakcja@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "przedstawienie".
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

*Dotyczy osób, które mają profil na Facebooku.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! (otrzymał od nas maila) Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Mama królewny Marysi nazywa się Tasiemka.

Kategoria: Konkursy