Wygraj podwójny bilet na mikołajkowy koncert

środa 2 grudnia 2015
  • Koncert Sióstr Wajs i spotkanie z Mikołajem czekają na dzieci w Beceku (fot. mat. Prym Art)
    Koncert Sióstr Wajs i spotkanie z Mikołajem czekają na dzieci w Beceku (fot. mat. Prym Art)
Wielkie widowisko muzyczne dla dzieci pt. „Siostry Wajs i Stonoga” to show o charakterze familijnym. To dynamiczny, przebojowy i pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci. Mamy dla Was podwójny bilet na mikołajkowy koncert promujący debiutancką płytę zespołu.
Dla osoby, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, udostępni link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku*, a jej mail trafi do naszej skrzynki jako piąty mamy podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Koncert Sióstr Wajs i Stonogi odbędzie się 6 grudnia o godz. 17 w Bytomskim Centrum Kultury. SIOSTRY WAJS & STONOGA to piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z Siostrami zanucić wesołe melodie. Dwie szalone Siostry – Agnieszka i Patrycja zabiorą dzieciaki do świata kolorowej, roztańczonej i rozśpiewanej Stonogi, która za pomocą wesołych piosenek opowie dzieciom rozmaite zabawne historie. Podczas koncertów dziecięcy chór rozśpiewa publiczność, a zespół taneczny Stonoga wciągnie do tańca małych i dużych. Dodatkowo po koncercie odbędzie się spotkanie z Mikołajem. 

Pytanie: Jakie zwierzątko towarzyszy Siostrom Wajs podczas koncertu? 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od czwartku 3 grudnia godz. 8 do piątku 4 grudnia godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "koncert".

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

* Dotyczy osób, które mają swój profil na Facebooku.
Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! Otrzymał od nas maila. Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Siostrom Wajs na koncertach towarzyszy stonoga. 

 

Kategoria: Konkursy