Wygraj zestawy upominkowe Dirty Birdie

piątek 11 grudnia 2015
  • Produkty Bathing.pl są zdrowe i ekologiczne, idealnie pielęgnują delikatną skórę dziecka (fot. mat. Bathing.pl)
    Produkty Bathing.pl są zdrowe i ekologiczne, idealnie pielęgnują delikatną skórę dziecka (fot. mat. Bathing.pl)
Wiadomo, że dzieci uwielbiają kąpiele – mogłyby godzinami pluskać się w kolorowej, pachnącej wodzie. W naszym dzisiejszym konkursie do wygrania są zestawy do kąpieli firmy Bathing.pl.

Firma Bathing.pl wychodzi naprzeciw potrzebom szkrabów i sprawia, że kąpiele stają się jeszcze większą frajdą. W asortymencie firmy są produkty dla dzieci z linii Dirty Birdie, które ładnie wyglądają, ale też świetnie pachną i delikatnie się pienią. Są zdrowe i ekologiczne, idealnie pielęgnują delikatną skórę dziecka. Dzięki indywidualnie dopasowanym aromatom oraz koloroterapii produkty te nadają się do zabawy i rozbudzają kreatywność malucha. Wszystkie posiadają certyfikat BDIH. W tej linii znajdziemy m.in. żele i sole do kąpieli.

Więcej na stronie: www.bathing.pl.

 

W naszym konkursie wygrać można 3 zestawy upominkowe z linii Dirty Birdie. Na każdy z nich składają się 4 saszetki soli do kąpieli – „kojącą”, „bądź szczęśliwy”, „głowa do góry” i „spojrzenie gwiazdki”.

Nagrody otrzymają 3 osoby, które udostępnią ten konkurs na swoim profilu na Facebooku*, odpowiedzą prawidłowo na pytanie, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako piąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Co to jest koloroterapia?

 

Odpowiedzi, wraz z imieniem nazwiskiem i adresem zamieszkania, należy przesyłać od piątku (11 grudnia) od godz. 10, do piątku (18 grudnia) do godz. 10 na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „kąpiel”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu.
 

*Dotyczy osób, które mają profil na Facebooku. 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom! Otrzymali od nas maile. Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź:   Koloroterapia to jedna z niekonwencjonalnych metod leczniczych polegająca na eksponowaniu zmysłu wzroku danej osoby na odpowiednie barwy. Koloroterapia może uspokajać, relaksować lub pobudzać. Koloroterapia zakłada że przebywając w otoczeniu różnych barw, możemy mieć więcej energii do życia, więcej optymizmu. 

 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?