Konkurs! Wygraj wejściówki na wystawę dinozaurów

poniedziałek 25 kwietnia 2016
  • Wystawę pt. „Dinozaury na żywo” będzie można zwiedzać do 12 czerwca (fot. mat. organizatora)
    Wystawę pt. „Dinozaury na żywo” będzie można zwiedzać do 12 czerwca (fot. mat. organizatora)
Po spektakularnym sukcesie na świecie, wystawa "Dinozaury na żywo" trafiła na Śląsk. Ponownie mamy dla Was rodzinne wejściówki o wartości ponad 500 zł na jej zwiedzanie.

7 kwietnia dinozaury osiedliły się na terenie Śląskiego Centrum Targowego w Chorzowie. Pozostaną tam przez ponad dwa miesiące. Ekspozycja znana jest fanom prehistorycznych gadów na całym świecie, wcześniej podziwiano ją także m.in. w Wiedniu, Monachium czy Singapurze. Wystawa będzie czynna w godz. 10 - 20. Więcej o niej przeczytacie w artykule: Dinozaury dotarły na Śląsk.

Dla pięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, udostępnią link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku*, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty mamy rodzinne wejściówki na wystawę "Dinozaury na żywo" do wykorzystania do 12 czerwca br. Bilety pozwalają na wejście dwóm osobom dorosłym oraz dwójce dzieci.

Pytanie: Ile dinozaurów znajduje się na wystawie "Dinozaury na żywo" w Chorzowie?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać od poniedziałku 25 kwietnia od godz. 15 do piątku 29 kwietnia do godz. 15 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Dinozaury".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

* Dotyczy osób, które mają swój profil na Facebooku.
Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: 40 dinozaurów.

Kategoria: Konkursy