Wygraj rodzinne bilety do Centrum Nauki Leonarda da Vinci

środa 25 maja 2016
  • Główna wystawa w Centrum Nauki Leonarda da Vinci dotyczy ciała człowieka (fot. mat. CN Leonarda da Vinci)
    Główna wystawa w Centrum Nauki Leonarda da Vinci dotyczy ciała człowieka (fot. mat. CN Leonarda da Vinci)
Do Centrum Nauki Kopernika w Warszawie jest ze Śląska dość daleko. Dużo bliżej znajduje się Centrum Nauki Leonarda da Vinci, do którego mamy dla Was 5 rodzinnych biletów.

Dla pięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, udostępnią link z tym konkursem na swoim profilu na Facebooku*, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty  mamy wejściówki do Centrum Nauki Leonarda da Vinci. 

 

Centrum Nauki Leonarda do Vinci znajduje się w Chęcinach nieopodal Kielc. Tam będziecie mogli doświadczyć nauki w ciekawy i eksperymentalny sposób. Dowiecie się m.in. jak wygląda wnętrze naszych ciał i jak skomplikowanymi jesteśmy organizmami.  Więcej o Centrum Leonarda da Vinci pisaliśmy tutaj: Tajemnice natury i moc gokartów na majówkę.

Zwycięzcy konkursu otrzymają bilet rodzinny dla czterech osób (2 dorosłych + 2 dzieci) do wykorzystania w dowolnym dniu do końca 2016 roku.

Pytanie: Jak nazywany jest rysunek Leonarda da Vinci, który przedstawia mężczyznę w dwóch nałożonych na siebie pozycjach wpisanego w kwadrat i okrąg, któremu poświęcono jedno ze stanowisk w Centrum Nauki Leonadra da Vinci?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać od środy 25 maja od godz. 14 do środy 1 czerwca do godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "da Vinci".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

* Dotyczy osób, które mają swój profil na Facebooku.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Rysunek Leonarda da Vinci, który przedstawia mężczyznę w dwóch nałożonych na siebie pozycjach wpisanego w kwadrat i okrąg nosi nazwę człowiek witruwiański.

Kategoria: Konkursy