Wygraj bilety do Nibylandii

piątek 1 marca 2019
  • Nibylandia to centrum dziecięcej rozrywki inspirowane krainą z "Piotrusia Pana" (fot. mat. Nibylandia)
    Nibylandia to centrum dziecięcej rozrywki inspirowane krainą z "Piotrusia Pana" (fot. mat. Nibylandia)
6-poziomowa konstrukcja z magicznym Lasem Elfów z Komnatą Pani Światła i Księżycową Dziuplą, a także olbrzymi statek piratów - m.in. takie atrakcje czekają na Wasze pociechy w krainie dziecięcej rozrywki - Nibylandii.

Nibylandia mieści się przy ul. Pawła Kołodzieja 44 w Katowicach. Czynna jest codziennie w godz. 10-20. Świetnie bawią się tutaj zarówno maluchy - przeznaczono dla nich odrębną salę z zabawkami, materacami i bujanymi zabawkami, jest też minibasen z piłkami i zjeżdżalnią, starsze dzieciaki dają upust swojej energii na znajdujących się tutaj sprzętach - dmuchanym zamku, w którym można skakać aż pod sufit, podniebnych labiryntach czy korzystając z zamontowanych na wys. 2m, po przeciwległych stronach, armatkach powietrznych.

Całodniowe wejściówki do Nibylandii trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Jaką powierzchnię zajmuje sala zabaw Nibylandia?
 
Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać od godz. 10 w piątek 1 marca do godz. 10 w czwartek 7 marca na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Nibylandia".
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nibylandia zajmuje 1200 m2 pow.

Kategoria: Konkursy