Wygraj zabawę w Baby Planet

środa 8 czerwca 2016
  • Multimedialna Sala Zabaw Baby Planet to niezwykłe miejsce dla dzieci znajdujące się w Sosnowcu (fot. mat. Baby Planet)
    Multimedialna Sala Zabaw Baby Planet to niezwykłe miejsce dla dzieci znajdujące się w Sosnowcu (fot. mat. Baby Planet)
Baby Planet w Sosnowcu to Park Rozrywki i Rozwoju, w którym dzieci bawią się, uczą i rozwijają. Mamy dla Was aż 10 zaproszeń dzięki, którym dzieci będą mogły pobawić się w tym niezwykłym miejscu.
Dla dziesięciu osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako 1, 10, 20, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70  mamy zaproszenia do Baby Planet.
 
Wygranie wejściówki umożliwia godzinną zabawę dla dwójki dzieci w godzinach popołudniowych 16-20 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godz. 10 -18. Bilety należy zrealizować do końca czerwca bieżącego roku. Rodzice bez obaw mogą pozostawić dzieci pod opieką animatorów, którzy zadbają o dzieci. W Baby Planet stworzono optymalne warunki do promowania zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną, ale edukacyjną formę zabawy.
 
Baby Planet w Sosnowcu jest organizatorem różnych zajęć dla dzieci oraz półkolonii wakacyjnych, o których pisaliśmy tutaj. Więcej informacji na stronie internetowej: www.babyplanet.edu.pl lub pod numerem 797 001 300.
 
Pytanie: Jakie nazwy noszą turnusy półkolonii organizowanych przez Baby Planet (należy podać co najmniej dwie nazwy).
 
Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać od środy 8 czerwca od godz. 12 do środy 15 czerwca do godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Baby Planet".
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź:  "Wulkany energii", "Eksperymentatorzy", "Kreatorzy smaku", "Adepci survivalu", "Pogromcy robotów", "Legotwórcy".

Kategoria: Konkursy