Wygraj karnet na zajęcia pływackie dla Twojego dziecka!

wtorek 25 kwietnia 2017
  • Mamy dla Was karnety na zajęcia w Szkole Pływania PRO-SPORT (fot.foter.com)
    Mamy dla Was karnety na zajęcia w Szkole Pływania PRO-SPORT (fot.foter.com)
Poprzedni konkurs, w którym nagrodami były karnety na bezpłatne zajęcia w szkole pływania PRO-SPORT, cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że przygotowaliśmy dla Was kolejny zestaw karnetów. Zapraszamy do zabawy!

Zajęcia są prowadzone przez instruktorów szkoły PRO-SPORT na basenach w różnych miastach, m.in. Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Siemianowicach Śląskich i Dąbrowie Górniczej. Dla trzech osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, zapiszą się do naszego newslettera (tutaj), a ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dwudziesty i trzydziesty mamy miesięczne karnety na zajęcia w PRO-SPORT.

Karnet można wykorzystać w grupie wiekowej od 4 do 18 lat, na wybranym przez siebie basenie, do końca czerwca 2017 r. Więcej informacji na temat szkoły oraz adresy basenów znajdziecie tutaj

Pytanie: Na ilu katowickich basenach można nauczyć się pływać ze szkołą PRO-SPORT?

Odpowiedzi należy przesyłać od wtorku 25 kwietnia od godz. 11 do piątku 5 maja do godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "PRO-SPORT 2".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź: W Katowicach są dwa baseny, na których można nauczyć się pływać ze szkołą PRO-SPORT (przy ul. Ułańskiej i Żelaznej). 

Kategoria: Konkursy