Wygraj bilety na koncert dla dzieci!

wtorek 28 marca 2017
  • Mamy dla Was bilety na "Humorystyczny Poranek Muzyczny" w Pałacu Kultury Zagłębia (fot. mat. organizatora)
    Mamy dla Was bilety na "Humorystyczny Poranek Muzyczny" w Pałacu Kultury Zagłębia (fot. mat. organizatora)
„Humorystyczny poranek muzyczny” to koncert, który odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia. Będzie on towarzyszył wiosennemu szafingowi. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert.

Koncert pełen humoru i niespodzianek odbędzie się w Sali Kameralnej Pałacu Kultury Zagłębia 1 kwietnia o godzinie 10.30. Na scenie wystąpi duet Dombrova Piano Duo oraz ich przyjaciele, grający na skrzypcach i saksofonie. Za ich sprawą muzyka klasyczna odsłoni swoje dziecięce oblicze. Więcej o atrakcjach, które tego dnia odbędą się w Pałacu Kultury Zagłębia piszemy tutaj. Koncert adresowany jest do dzieci od lat 5.

W naszym konkursie można wygrać podwójny bilety na ten koncert. Otrzymaja go osoba, która :

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jak nazywa się wiosenny szafing z atrakcjami, który odbędzie się 1 kwietnia w Pałacu Kultury Zagłębia?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w środę 29 marca do godz. 18 w czwartek 30 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „koncert”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach. Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Odpowiedź: Szafa dzieciaka.

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Kategoria: Konkursy