Wygraj bilety do JUMPCITY!

czwartek 30 marca 2017
  • Mamy dla Was bilety na godzinną zabawę w parku trampolin JUMPCITY (fot. mat. JUMPCITY)
    Mamy dla Was bilety na godzinną zabawę w parku trampolin JUMPCITY (fot. mat. JUMPCITY)
JUMPCITY to największy na Śląsku park trampolin. Ogromna przestrzeń pozwala na świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym wprawionym w akrobacjach. Mamy dla Was bilety na podniebną zabawę w tym miejscu.

JUMPCITY znajduje się w Katowicach przy ul. Kościuszki 227. Ten największy na Śląsku park trampolin wyposażony jest w specjalną strefę dla dzieci, strefę do grania w zbijaka, ścieżki akrobatyczne, punkt gastronomiczny i wiele innych atrakcji. Więcej informacji o JUMPCITY znajdziecie na ich stronie.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na godzinną zabawę w JUMPCITY. Bilety otrzymają trzy osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, trzydziesty i pięćdziesiąty.  

Pytanie: Jaką powierzchnię ma park trampolin JUMPCITY w Katowicach?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 31 marca do godz. 12 w piątek 7 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „JUMPCITY”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź:3000 m2.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka