Wygraj bilety na warsztaty dla ojców!

wtorek 4 kwietnia 2017
  • Mamy dla Was wejściówki na warsztaty "Tata kontra złość" (fot. mat. miskuleczka.pl)
    Mamy dla Was wejściówki na warsztaty "Tata kontra złość" (fot. mat. miskuleczka.pl)
Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka to szkoła rodzenia i coaching rodzicielski dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie przygotować się do roli rodzica. W naszym konkursie mamy dla Was bilety na warsztaty „Tata kontra złość”.

„Tata kontra złość” to warsztaty dla ojców, którzy chcą dowiedzieć się jakie znaczenie w życiu dziecka ma złość i jak na nią reagować. Na zajęciach dowiecie się czym różni się agresja od złości i gniewu oraz jak rozmawiać z dzieckiem o tych emocjach. Więcej o warsztatach przeczytacie tutaj.

Mamy dla Was dwa zaproszenia na warsztaty „Tata kontra złość” ( o wartości 99 zł), ktore odbędą się 10 kwietnia o godz. 18. Bilety otrzymają dwie osoby, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i trzydziesty.

Pytanie: Kto poprowadzi warsztaty „Tata kontra złość”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 9 we wtorek 4 kwietnia do godz. 9 w czwartek 6 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Miś Kuleczka”.

Zapisując się na warsztaty do czwartku 6 kwietnia otrzymacie 30 zł rabatu. Zapisy: kontakt@miskuleczka.pl.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile), pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Agnieszka Wyszyńska.

Kategoria: Konkursy