Wygraj bilety na rodzinny seans filmowy!

niedziela 14 maja 2017
  • Ilustracja z książki o przygodach Lassego i Mai (fot. Ewelina Zileńska)
    Ilustracja z książki o przygodach Lassego i Mai (fot. Ewelina Zileńska)
„Rodzina do kina” to cykliczne seanse familijne połączone z zabawami tematycznymi. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na najbliższe spotkanie w Kinie Kosmos.

Dla osoby, która jest zapisana do naszego newslettera, prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, a jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty mamy podwójną wejściówkę na seans z animacjami „Rodzina do kina”. Więcej o seansie piszemy tutaj.

Bilety do wykorzystania w niedzielę 21 maja o godz. 16 na seansie „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”.

Pytanie: Sprawę zaginięcia jakiego cennego przedmiotu postarają się rozwiązać detektywi w filmie „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od poniedziałku 15 maja godz. 12 do czwartku 18 maja godz. 12 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Rodzina do kina". Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach. Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Jest to sprawa zaginięcia rodowego klejnotu.

Kategoria: Konkursy