Wygraj udział w warsztatach dla rodziców!

wtorek 16 maja 2017
  • Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty dla rodziców w Misiu Kuleczce (fot. mat. organizatora)
    Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty dla rodziców w Misiu Kuleczce (fot. mat. organizatora)
Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka to szkoła rodzenia i coaching rodzicielski dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie przygotować się do roli rodzica. W naszym konkursie mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Będziemy mieli dziecko! Czy damy radę?”.

„Będziemy mieli dziecko! Czy damy radę?” to warsztaty dla rodziców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o potrzebach dzieci w wieku 0-3 lata. Na zajęciach dowiecie się dlaczego logiczne argumenty nie trafiają do dzieci, co zrobić gdy płaczą i jak rozpoznawać potrzeby maleństwa i wzmacniać poczucie własnej wartości jako rodzica. Więcej o warsztatach przeczytacie tutaj oraz tutaj.

Mamy dla Was zaproszenie na warsztaty „Będziemy mieli dziecko! Czy damy radę?” (o wartości 120 zł), ktore odbędą się 31 maja o godz. 17 w Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka przy ul. Zawiszy Czarnego 6 w Katowicach. Bilety otrzyma osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie propozycje znajdą rodzice w ofercie Misia Kuleczki (wymień dwie)?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 9 w środę 17 maja do godz. 9 w poniedziałek 22 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Warsztaty”.

Dodatkowo Miś Kuleczka przygotował rabaty dla czytelników Silesia Dzieci. Na hasło „Przyjaciel Misia Kuleczki Silesia Dzieci” otrzymacie 35 zł rabatu na te warsztaty. Zapisy: kontakt@miskuleczka.pl.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach. Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

Odpowiedź: Szkoła rodzenia, szkoła taty, coaching rodzicielski.

Kategoria: Konkursy