Wygraj bilety na wakacyjny seans

poniedziałek 26 czerwca 2017
  • Mamy dla Was podwójne bilety na filmy dla dzieci w kinie Kosmos (fot. mat. organizatora)
    Mamy dla Was podwójne bilety na filmy dla dzieci w kinie Kosmos (fot. mat. organizatora)
Mamy dla Was podwójne bilety na seanse z dodatkowymi atrakcjami, które odbędą się w kinie Kosmos w ramach wakacyjnego cyklu dla dzieci.

Wakacje w kinie Kosmos to cykl filmów dla dzieci w różnym wieku. Seanse odbywać się będą w lipcowe wtorki i piątki. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Dla dwóch osób, które są zapisane do naszego newslettera, prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich mail trafi do naszej skrzynki jako piąty i dziesiąty mamy podwójną wejściówkę na jeden z poniższych seansów:

4 lipca (wtorek) - „Zielona Szkoła” od lat 6

7 lipca (piątek) - bajeczki z Agatką i Florką w rolach głównych od lat 3

Pytanie: Skąd przyjedzie do dzieci gość, który opowie o gryzoniach na seansie 4 lipca?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem preferowanego seansu) należy przesyłać od wtorku 27 czerwca godz. 12 do piątku 30 czerwca godz. 11 na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „kino Kosmos".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Odpowiedź: Będzie to gość ze Śląskiego ZOO.

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

 
Kategoria: Konkursy